• Konkurs - Pisanka - Kolorowanka

• Wszystkich Wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas zachęcamy do włączenia się w akcję przygotowania ,,Pisanek-Kolorowanek’’. Technika kolorowania – dowolna (prosimy o wykonanie na kartce bloku technicznego, format A-4). Ważne, aby praca miała formę podarunku. Kolorowanki dostarczamy do 19 marca 2024r (wtorek).

Upominki zostaną przekazane potrzebującym podczas Śniadania Wielkanocnego organizowanego przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Barbara Miszk, Agata Treder

• Dzień Dinozaura

• 26 lutego obchodziliśmy w szkole Dzień Dinozaura :) Tego dnia dzieci mogły posłuchać ciekawostek o dinozaurach, pobawić się w tematyczne zabawy, a także poprzynosić do szkoły różne dinozaurowe gadżety :)

• Dbajmy wspólnie o przyrodę

• Nasze małe przyrodniczki z klasy II - Madzia i Kalinka zainspirowały koleżanki i kolegów do wiosennych porządków. Udało się posprzątać mały skrawek Skrzeszewa, aby przebiśniegi mogły ogłosić wiosnę.

DZIECI MAJĄ PROŚBĘ: DRODZY DOROŚLI DBAJCIE O NAS I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. Śmieci pozbierane i posegregowane. Zachęcamy innych do brania przykładu z małych ekologów

• Kolorowy Dzień Piżamy

• W naszej szkole w edukacji wczesnoszkolnej obchodzimy różne dni szczególne, np. ostatnio mieliśmy "Dzień Piżamy".  Było kolorowo i zabawnie :)

Wcześniej świętowaliśmy "Dzień Kota" - wybraliśmy animowanego bohatera - Pusheen.

• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks.dr. Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie  ogłasza:

- zapisy do oddziału przedszkolnego

Obowiązkowi przygotowania przedszkolnego podlegają  dzieci 6 letnie tj. rocznik 2018.

- zapisy do klasy I

Obowiązkiem szkolnym ( klasa I )  są objęte dzieci od 7 roku życia tj. rocznik 2017.

Rodzice proszeni są o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły  w dniach  od poniedziałku do piątku godz. 8.00 - 15.00 .

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się w zakładce - "DOKUMENTY SZKOŁY".

• Walentynki

• Dnia 14 lutego obchodziliśmy Walentynki - była "Miłosna fotobudka", poczta walentynkowa i słodkości :)

• Zajęcia profilaktyczne podczas ferii

• W pierwszym tygodniu ferii odbyły się także zajęcia profilaktyczne dla uczniów 0 - VIII na naszej sali gimnastycznej. Zapewniono mnóstwo atrakcji w kącikach zabaw dostosowanych do dzieci w różnym wieku. Było bardzo kreatywnie i wesoło :) Dziękujemy :)

• Zajęcia sportowe podczas ferii

• W pierwszym tygodniu ferii uczniowie klas IV-VIII mieli okazję skorzystać z zajęć sportowych odbywających się na naszej sali gimnastycznej. Cieszy liczna obecność dziewcząt jak i naszych absolwentów, którzy jak widać bardzo chętnie wracają w mury swojej starej szkoły.